Szarejki

to wieś leżąca na Mazurach Garbatych, jednym z najpiękniejszych zakątków Pojezierza Mazurskiego. Miłośnicy spokoju realizujący tam wakacyjnyPlan znajdą wymarzone warunki do wypoczynku i poznawania piękna nieskażonej przez cywilizację przyrody. Sama wieś jest niewielka, a na jej terenie warto zobaczyć zabytkowy kościół parafialny pw. Matki Boskiej Różańcowej, za to okolica oferuje wiele ciekawych atrakcji turystycznych, które mogą zainteresować odwiedzających. Oto kilka propozycji:

  • Jezioro Oleckie Wielkie - malownicze jezioro położone w pobliżu Olecka. Doskonałe miejsce na kąpiele, wędkowanie i różnorodne sporty wodne.
  • Olecko - miasto powiatowe, które oferuje wiele atrakcji, w tym: Promenadę nad Jeziorem Oleckim Wielkim, to świetne miejsce na spacer, oraz Amfiteatr gdzie organizowane są koncerty i imprezy plenerowe.
  • Szlak kajakowy Rospuda - dla miłośników kajakarstwa, rzeka Rospuda oferuje malownicze trasy kajakowe.
  • Rezerwat Przyrody Borki - chroni on unikalne ekosystemy leśne i jest miejscem życia wielu rzadkich gatunków roślin i zwierząt.

Okolica Szarejek oferuje wiele możliwości dla turystów szukających zarówno aktywnego wypoczynku, jak i spokojnych miejsc do relaksu na łonie natury.


Szarejkowe Wzgórza
- zobacz ofertę noclegową, 40 miejsc w całorocznych domkach do wynajęcia:

https://www.wakacyjnyplan.pl/Szarejkowe_Wzgorza-Szarejki


W tym miejscu możesz zaprezentować również swoją ofertę noclegową, więcej informacji na stronie:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz