O nas

Pomagamy turystom zrealizować wakacyjnyPlan dzięki wyjątkowej bazie noclegowej. Takie jest nasze motto, lecz nie ograniczamy się wyłącznie do bazy noclegowej, promujemy również atrakcje turystyczne i regionalną kuchnię. Na czym polega wyjątkowość naszej bazy, od właścicieli obiektów za prezentację ich ofert nie pobieramy żadnych obowiązkowych opłat, prowizji i abonamentów, znajdziesz więc u nas wiele kameralnych i niedostępnych w płatnych serwisach, obiektów noclegowych, a poprzez bezpośredni kontakt z właścicielem może ustalić cenę.

Jak znaleźć interesujący Cię obiekt noclegowy? To proste, możesz przeglądać pogrupowane listy ofert na tym blogu  w prawym menu lub wejść na stronę wakacyjnyPlan.pl, gdzie przeszukasz bazę według wielu dostępnych kryteriów: zainteresowań, rodzaju obiektu, terminu dostępności i innych.

Życzymy by każdy wakacyjnyPlan zrealizowany z pomocą naszego serwisu spełnił Państwa oczekiwania i zapraszamy do udostępniania zawartych tu treści w gronie znajomych.

Zapraszamy również do dołączenia do naszej  społeczności jesteśmy w:
Facebook
Grupa społecznościowa na Fb
Twitter
Instagram

Jeżeli prowadzisz działalność noclegową, chcesz zwiększyć liczbę klientów i obniżyć koszty ich pozyskania to serdecznie zapraszamy, w tym miejscu dodasz obiekt noclegowy, a prowadzących inną działalność turystyczną zapraszamy do kontaktu mailowego kontakt@wakacyjnyplan.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz