Gąski

to wieś letniskowa położona w obrębie obszaru chronionego krajobrazu Koszaliński Pas Nadmorski. Do głównych atrakcji turystycznych należy czysta i szeroka plaża z wyznaczonym kąpieliskiem morskim, oraz trzecia pod względem wielkości na polskim wybrzeżu latarnia morska przy której krzyżują się szlaki turystyczne. Warto również wybrać się rowerem na przejażdżkę leśnymi ścieżkami, w celu zwiedzenia oddalonych od siebie o kilka kilometrów, okolicznych miejscowości.  Jeśli planujesz wakacje w tej okolicy, oto kilka miejsc, które warto zobaczyć:

  • Plaża Gąski: Szeroka piaszczysta plaża, doskonałe miejsce rekreacji i wypoczynku. 
  • Latarnia Morska Gąski: Ta imponująca budowla znajduje się między Latarnią Morską w Kołobrzegu (około 22 km na zachód) a Latarnią Morską w Darłowie (około 40 km na wschód). Na szczyt latarni prowadzą kręte, granitowe schody – aby się dostać na taras, trzeba pokonać ich aż 190
  • Pałac Morski w Gąskach: To neoklasyczny obiekt z drugiej połowy XIX wieku, położony zaledwie 1000 metrów od nadmorskiej plaży. Pałac wraz z otaczającym go zabytkowym parkiem i bliskością Morza Bałtyckiego tworzy idealne połączenie historii, natury i wypoczynku.
  • Ogrody Tematyczne Hortulus: Jeśli jesteś miłośnikiem roślinności, koniecznie odwiedź Hortulus. To zespół ogrodów pokazowych w Dobrzycy. W Hortulusie znajdziesz wiele różnych tematycznie ogrodów, takich jak ogród japoński, różany, skalny, ziołowy i wiele innych. To prawdziwy raj dla miłośników natury i pięknych roślin. 

Gąski to idealne miejsce na udane wakacje, gdzie można cieszyć się pięknem natury i spędzić czas na świeżym powietrzu


Villa Amber
- zobacz ofertę noclegową, 24 miejsca w całorocznych kwaterach prywatnych:

https://www.wakacyjnyplan.pl/Villa_Amber-Gaski

Pensjonat Wioletta - zobacz ofertę noclegową 35 miejsc w całorocznym pensjonacie w Gąskach

Domki letniskowe Tusiaczek - zobacz ofertę noclegową 36 miejsc w sezonowych domkach letniskowych

https://www.wakacyjnyplan.pl/Domki_Letniskowe_Tusiaczek-noclegi-Gaski


W tym miejscu możesz zaprezentować również swoją ofertę noclegową, więcej informacji na stronie:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz