Kołobrzeg

to największe uzdrowisko na polskim Wybrzeżu leżące u ujścia rzeki Parsęty, a równocześnie port morski, handlowy, rybacki, pasażerski i wojenny. Piękna plaża, molo, Promenada Wydmowa i latarnia morska stanowią wizytówkę miasta znajdującego się na liście miast Europejskiego Szlaku Gotyku Ceglanego. Zakłady lecznictwa uzdrowiskowego, liczne cykliczne imprezy kulturalne, zabytki architektury, kąpieliska morskie i bogata oferta turystyczna sprawiają, że Kołobrzeg jest jednym z najczęściej odwiedzanych miast w Polsce 

Poniżej lista cieszących się największą popularnością trakcji tego miasta:
  • Molo Kołobrzeskie: To wyjątkowe drewniane molo jest doskonałym miejscem na spacer, podziwianie widoków na morze i zachód słońca. Możesz również zobaczyć wędkarzy, którzy próbują złowić swoje ulubione ryby.
  • Latarnia Morska Kołobrzeg: Ta piękna latarnia morska jest jednym z charakterystycznych punktów miasta. Wejdź na jej szczyt, aby podziwiać panoramę Kołobrzegu i Bałtyku.
  • Promenada Wydmowa: Spacer po tej malowniczej promenadzie to prawdziwa przyjemność. Wydmami otoczone są ścieżki, a widok na morze jest zachwycający.
  • Katedra św. Piotra i Pawła: Ta gotycka katedra jest ważnym zabytkiem Kołobrzegu. Wejdź do środka, aby podziwiać witraże i architekturę.
  • Muzeum Oręża Polskiego: Jeśli interesuje Cię historia wojskowości, to to muzeum jest dla Ciebie. Znajdziesz tu wiele eksponatów związanych z polską historią wojskową.
  • Park im. Stefana Żeromskiego: To spokojne miejsce, idealne na relaks i odpoczynek. Park jest otoczony zielenią i ma staw z kaczkami.
  • Plaża Kołobrzegu: Nie można pominąć pięknej plaży. To idealne miejsce na kąpiel, opalanie się i spacery brzegiem morza.
Pamiętaj, że to tylko kilka z wielu atrakcji, jakie oferuje Kołobrzeg. Miasto jest pełne urokliwych zakątków, zabytków i miejsc do odkrycia!


Samodzielne mieszkanie
- zobacz ofertę noclegową, 6 miejsc w sezonowych kwaterach prywatnych

https://www.wakacyjnyplan.pl/Kwatery_prywatne-samodzielne_mieszkanie-Kolobrzeg

Baltic Apart - zobacz ofertę noclegową 50 miejsc w sezonowych apartamentach

https://www.wakacyjnyplan.pl/Apartamenty_Baltic_Apart-noclegi-Kolobrzeg

Willa Bartek
 - zobacz ofertę noclegową 25 miejsc w całorocznych kwaterach prywatnych


Apartament w Kołobrzegu
 - zobacz ofertę noclegową 3 miejsca w całorocznym apartamencie


Apartamenty Park Zdrojowy - zobacz ofertę noclegową 3 miejsca w całorocznym apartamencie


Mieszkanie Kołobrzeg
 - zobacz ofertę noclegową 6 miejsc w sezonowym mieszkaniu do wynajęcia


Villa Bursztyn - zobacz ofertę noclegową 13 miejsc w całorocznych kwaterach prywatnych

https://www.wakacyjnyplan.pl/Kwatery_prywatne-Villa_Bursztyn-noclegi-Kolobrzeg

Willa Al Faro
 - zobacz ofertę noclegową 24 miejsca w całorocznych pokojach gościnnych


Oliwia - zobacz ofertę noclegową 60 miejsc w całorocznym ośrodku wypoczynkowymW tym miejscu możesz zaprezentować również swoją ofertę noclegową, więcej informacji na stronie:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz