Rewal

to wieś wypoczynkowa z kąpieliskiem morskim i niewielką przystanią dla rybaków. Przebiega przez nią linia Gryfickiej Kolei Wąskotorowej łączącej Gryfice z Pogorzelicą pełniąca dzisiaj funkcję atrakcji turystycznej. Ofertę uzupełnia piaszczysta plaża z tarasem widokowym i platformą widokową. Będąc w Rewalu trudno ominąć Aleję Zakochanych i Aleję Róż, a i Park Wieloryba wraz z Bajkową Chatą przyciąga uwagę wielu turystów. Rewalski amfiteatr z kolei jest miejscem organizacji dużej liczby imprez kulturalnych odbywających się w sezonie letnim. 
Oto kilka atrakcji, które warto odwiedzić w Rewalu:

  • Park Wieloryba: Park ten oferuje rozrywkę dla całej rodziny. Możesz tu znaleźć atrakcje tematyczne, takie jak chociażby poszukiwanie skarbów z piratami. 
  • Pomnik Rybaka w Rewalu: To pięknie wykonany pomnik, oddający hołd tym, którzy stracili życie na morzu. Jest to miejsce, które warto odwiedzić, zarówno ze względu na symbolikę, jak i na walory estetyczne.
  • Kościół Rzymskokatolicki pw. Najświętszego Zbawiciela: Ten uroczy kościół w kształcie serca został zbudowany na miejscu dawnej kaplicy.
  • Wielka Wystawa Klocków Lego: Jeśli jesteś fanem klocków Lego, to to miejsce jest dla Ciebie. Wystawa prezentuje różne rodzaje klocków, a także wiele ciekawych konstrukcji. To świetna atrakcja dla rodzin i miłośników Lego.

Jeśli planujesz odwiedzić Rewal, to z pewnością nie brakuje tu miejsc które dostarczą Ci niezapomnianych wrażeń


U Jacka
- zobacz ofertę noclegową 20 miejsc w całorocznych kwaterach prywatnych Dom Wypoczynkowy Gąsiorowski
 - zobacz ofertę noclegową 119 miejsc w sezonowym domu wypoczynkowym

Morza Szum Rewal 
- zobacz ofertę noclegową 3 miejsca w całorocznym apartamencie


Domki apartamentowe Maja - zobacz ofertę noclegową 42 miejsc w sezonowych domkach letniskowych 
https://www.wakacyjnyplan.pl/Domki_letniskowe-Domki_Apartamentowe_Maja-Rewal

Klimatyczny dworek przy plaży - zobacz ofertę noclegową 3 miejsca w całorocznym dworkuPensjonat Holiday Siesta - zobacz ofertę noclegową 40 miejsc w całorocznym pensjonacieWilla Ela - zobacz ofertę noclegową 25 miejsc w całorocznych pokojach gościnnych

https://www.wakacyjnyplan.pl/Willa_Ela-noclegi-Rewal


Nadmorska przystań - zobacz ofertę noclegową 21 miejsc w sezonowych domkach letniskowychW tym miejscu możesz zaprezentować również swoją ofertę noclegową, więcej informacji na stronie:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz